Wydział Farmaceutyczny GUM otwiera wirtualne drzwi

Wydział Farmaceutyczny GUM otwiera wirtualne drzwi

Wydział Farmaceutyczny GUMed wychodzi naprzeciw potrzebom studentów i kandydatów na studia. Tak powstaje Farmalityka – nowatorski projekt, którego celem jest zachęcenie do czynnego udziału w życiu i działalności popularyzującej naukę na Wydziale. W ramach projektu organizowane są liczne wydarzenia: wykłady popularnonaukowe, panele dyskusyjne, wywiady z zaproszonymi gośćmi. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Pierwsze wykłady wakacyjne, których celem jest przybliżenie profilu studiów na Wydziale Farmaceutycznym, kierowane są przede wszystkim do tegorocznych maturzystów i rozpoczynają się już w przyszłym tygodniu (28 oraz 30.07.2020). Wykłady odbywać się będą w wersji online – możesz w nich uczestniczyć nawet wtedy, gdy odpoczywasz na plaży lub podziwiasz górskie widoki! W wirtualnych wykładach jednorazowo będzie mogło uczestniczyć nawet 300 osób jednocześnie.

Wykład I 28.07.2020

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do śledzenia strony internetowej Wydziału Farmaceutycznego, na której w zakładce Farmalityka dostępne są: harmonogram wykładów, listy zaproszonych prelegentów oraz informacje związane z technicznym połączeniem się uczestnika z platformą online.

źródło: gumed.edu.pl

Leave a comment

Send a Comment