VII Dzień Strefy na Politechnice Gdańskiej

VII Dzień Strefy na Politechnice Gdańskiej

Biuro Karier, Wydział Mechaniczny oraz Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna (PSSE) zapraszają studentów i absolwentów Politechniki Gdańskiej do udziału w VII Dniu Strefy, który odbędzie się 6 listopada w godz. 10.00-15.00 na Wydziale Mechanicznym (hol główny oraz przeszkolony łącznik, V piętro) Politechniki Gdańskiej.

Dzień Strefy to wydarzenie, podczas którego czołowe firmy działające w PSSE przedstawią oferty pracy, staży i praktyk skierowane bezpośrednio do inżynierów. Studenci i absolwenci będą mieli okazję porozmawiać na temat procesów rekrutacyjnych, wymagań i oczekiwań pracodawców w stosunku do konkretnych stanowisk pracy oraz poznać specyfikę pracy w danej branży.

W trakcie targów będzie również okazja do konsultacji dokumentów aplikacyjnych.

W tym roku zaprezentują się następujące firmy: Cedrob S.A., CRIST S.A., Deltamarin Sp. z o.o., Energomontaż–Północ Gdynia S.A., Flex, Formeleon Sp. z o.o., HAADSp.zo.o., HANZATEC Sp. z o.o., HG Solutions Sp. z o.o., Hydromech S.A., Hydromega Sp. z o.o., International Paper Kwidzyn Sp. z o.o., JABIL Poland Sp. z o.o., Polskie Forum Technologii Morskich, Steico Sp. z o.o., StoGdaShip Design & Engineering Sp. z o.o.

Więcej informacji tutaj. 

Leave a comment

Send a Comment