Nagrody dla Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej

Nagrody dla Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej

Końcówka roku dla Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej oznacza: po pierwsze – wybory na nową kadencję, a po drugie – rozstrzygnięcia wewnętrznych i ogólnopolskich plebiscytów, w których nagradzani są najlepsi studenci, koła naukowe i projekty studenckie. SSPG otrzymał w tym roku trzy prestiżowe wyróżnienia.

Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej, mimo trudności wynikających z powodu pandemii koronawirusa, nie zaprzestał swoich działań i zorganizował szereg wydarzeń w formie online, pracował nad programami studiów, a także wspomagał w różnym zakresie społeczność studencką.

Każdy Samorządowiec co roku czeka przy tym na trzy główne wydarzenia: Złote Lwiątka (gala organizowana przez SSPG, w której nagradzane są projekty kół i organizacji działających w obrębie uczelni), organizowaną przez Forum Uczelni Technicznych Galę Środowiska Studenckiego oraz galę ProJuvenes – organizowaną przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

Niestety, z powodów epidemicznych, Złote Lwiątka w tym roku nie mogły się odbyć, ale budżet przeznaczony na organizację gali i nagrody trafi do kół naukowych, aby wspomóc ich działania.

Dwa inne plebiscyty już się jednak zakończyły. Więcej informacji na ich temat dostępnych na stronie PG

Leave a comment

Send a Comment