I konkurs w ramach cyklu Grantów Rektora PG. „Nowoczesny Kampus PG: łączymy tradycję z nowoczesnością”

I konkurs w ramach cyklu Grantów Rektora PG. „Nowoczesny Kampus PG: łączymy tradycję z nowoczesnością”

Prof. Krzysztof Wilde, rektor Politechniki Gdańskiej ogłasza nabór na pierwszy konkurs w ramach cyklu Grantów Rektora PG pt. „Nowoczesny kampus PG: łączymy tradycję z nowoczesnością”. Celem konkursu jest opracowanie twórczej koncepcji przestrzennej wraz z dokumentacją dla sali wystawowej oraz sali wystawowo-seminaryjnej w budynku Hydromechaniki. Wartość pierwszego Grantu Rektora PG to 20 tys. zł.

Konkurs skierowany jest do studentów i doktorantów PG. Kwalifikacja następuje na podstawie wniosków zgłoszeniowych oraz oceny wstępnych koncepcji architektonicznych wypracowanych przez studentów w ramach zajęć z przedmiotu Projekt obieralny: Adaptacje. Kreatywne przestrzenie nauki i ekspozycji realizowanego (zdalnie) na Wydziale Architektury PG w terminie 30.03 – 06.04.2020. Do udziału/współpracy zachęca się także studentów innych wydziałów PG.

Studenci innych wydziałów PG proszeni są o kontakt pod adresem: granty@pg.edu.pl do 29 marca 2020 r. Natomiast chętni z Wydziału Architektury proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie https://pg.edu.pl/granty/dokumenty i przesłanie go, wraz z projektem wstępnej koncepcji w formułowaniu, której uczestniczyli (pdf lub jpg) na adres granty@pg.edu.pl do 7 kwietnia 2020 r.

Szczegóły można znaleźć pod tym linkiem.

Leave a comment

Send a Comment