Ferie naukowe z Instytutem Prawa i Administracji

Ferie naukowe z Instytutem Prawa i Administracji

W imieniu Akademii Pomorskiej zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych, studentów, a także osoby interesujące się zagadnieniami z zakresu prawa, na cykl wykładów w ramach wydarzenia: FERIE NAUKOWE Z INSTYTUTEM PRAWA I ADMINISTRACJI AP W SŁUPSKU.

“Chcesz posłuchać bardzo ciekawych wykładów najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, chcesz poznać interesujące fakty na temat prawa energii jądrowej czy hejtu w sieci – nie czekaj, wypełnij formularz rejestracyjny już teraz: https://forms.gle/oEtTKjxffq4WfyfE7

To co proponujemy:

1. Proces zbrodniarzy hitlerowskich w Norymberdze i jego znaczenie dla współczesnej nauki prawa (dr hab. Jarosław Kostrubiec, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie – godz. 10.00 – 10.35).

2. Dylematy życiowe skazanych (dr Joanna Felczak, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie – godz. 10.45 – 11.20).

3. Hejt w sieci. Wolność słowa czy mowa nienawiści? (dr hab. Michał Urbańczyk, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu – godz. 11.30 – 12.05).

4. Prawo energii jądrowej (dr Tomasz Nowacki, Instytut Prawa i Administracji Akademia Pomorska w Słupsku – godz. 12.15 – 12.50).

5. O przestępstwach białych kołnierzyków i ich obrazie w kinematografii (mgr Anna Skolimowska, Instytut Prawa i Administracji Akademia Pomorska w Słupsku, godz. 13.00 – 13.35).

6. Dookoła najsłynniejszych dochodzeń i spraw sądowych – “po tragedii Titanica” (prof. dr hab. Przemysław Dąbrowski, Instytut Prawa i Administracji Akademia Pomorska w Słupsku – godz. 13.45 – 14.20).

Widzimy się 15 stycznia 2021 roku na platformie MS TEAMS lub GOOGLE MEET”

Link do wydarzenia znajdziecie pod tym adresem

Leave a comment

Send a Comment