Dołącz do międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC

Dołącz do międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC

Chcesz robić coś więcej niż studia? Szukasz ludzi, z którymi będziesz mógł aktywnie wpływać na społeczność Twojego miasta? Zastanawiasz się, czy w Gdańsku jest miejsce, w którym rozwiniesz umiejętności miękkie i zyskasz praktyczne doświadczenie w obszarach takich jak sprzedaż, marketing, czy organizacja projektów? AIESEC to również wspaniała okazja do pracy w wielokulturowym zespole.

Ruszyła rekrutacja do AIESEC Gdańsk, międzynarodowej organizacji studenckiej prowadzonej przez 40 tys. młodych ludzi w 122 krajach i terytoriach na całym świecie. Każdego dnia zmieniają oni na lepsze siebie i otaczające ich środowisko. Działają z myślą o przyszłości, rozwijając cechy liderskie.

– W AIESEC uwierzyłam w swoje własne możliwości, które otworzyły mi drzwi do nowych ścieżek kariery. Wieżę, że to, czym zajmujemy się w organizacji ma nie tylko wpływ na rozwój osobisty ale również na otaczające nas środowisko. Może do nas dołączyć każdy zainteresowany inicjatywą student, bez względu na doświadczenie – mówi Oliwia Motyka, studentka filologii angielskiej z Uniwersytetu Gdańskiego, reprezentantka Komitetu Lokalnego AIESEC Gdańsk działającego przy Wydział Ekonomicznym UG.

Więcej informacji na stronie UG.

Leave a comment

Send a Comment