Akademia Pomorska w Słupsku gospodarzem ważnego wydarzenia!

Akademia Pomorska w Słupsku gospodarzem ważnego wydarzenia!

W dniach 5-11 sierpnia br. gościmy w Akademii Pomorskiej w Słupsku autorów szkoleń i przybyłych uczestników spotkania pod nazwą Akademia Parlamentu Studentów Rzeczpospolitej Polskiej #zaPROJEKTowani.

W imieniu władz Uczelni zebranych gości powitał Prorektor ds. Nauki dr hab. inż. Aleksander Astel, prof. AP. W debacie 5 sierpnia brała udział kierująca Sekcją Promocji w Biurze Rektora AP w Słupsku Ewelina Winiewicz.

Akademia Parlamentu Studentów Rzeczpospolitej Polskiej #zaPROJEKTowani to ważne forum, które umożliwia reprezentantom samorządów studenckich z całej Polski rozwój umiejętności planowania i realizacji projektów oraz zarządzania zespołem. Wydarzenie to jest również najlepszą okazją do wymiany doświadczeń przedstawicieli samorządów studenckich, poszerzenia wiedzy z zakresu strategii dotyczących projektów oraz przekazania dobrych praktyk w działalności studenckiej. Podczas kilkudniowego szkolenia uczestnicy mogą skorzystać z szeregu warsztatów, a także z możliwości konsultacji ze specjalistami w swoich dziedzinach.

Oryginalny artykuł dostępny tutaj. 

Leave a comment

Send a Comment